Wojciech Leszczyński

Wojtek jest trenerem personalnym, trenerem przygotowania motorycznego oraz instruktorem siłowni. Posiada również dyplom dietetyka. Jest absolwentem AWFiS w Gdańsku, ukończył także akademię trenerów personalnych w Londynie oraz podyplomowe studia na kierunku trener przygotowania motorycznego. Dodatkowo odbył szereg szkoleń uzupełniających zarówno w kraju jak i za granicą. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując m.in. w klubach fitness w Anglii. Od ponad 15 lat nieprzerwanie związany ze sportem (lekkoatletyka,sporty drużynowe, sporty walki). Pasjonat aktywnego i zdrowego tryby życia. Cechuje go profesjonalizm, indywidualne podejście do ludzi oraz ogromna życzliwość. Jest przy tym bardzo wymagający. Żyje według zasady, iż nie ma szczytów nie do zdobycia.

Aleksander Piłecki

Trener kulturystyki, CrossFit Level 1, treningu funkcjonalnego. Posiada wiele ukończonych kursów z zakresu dietetyki sportowej i klinicznej. Pasjonat sportów siłowych i CrossFit'u. Kompleksowe podejście do klienta wynikające z połączenia wiedzy dietetycznej i treningowej pozwala na szybsze osiągnięcie wyznaczonych celów. Zapraszam do współpracy.

Krzysztof Kozłowski

Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness - ćwiczenia siłowe. Specjalista w dziedzinie suplementacji i żywienia. Swoje doświadczenie zdobywał przez długie lata pracy własnej i z Klientami na wielu salach fitness i siłowniach oraz szkoleniach. Pasjonat kulturystyki. Jego niewątpliwym atutem jest profesjonalizm i pełne zaangażowanie w pracy z każdym podopiecznym.