Krzysztof Kozłowski

Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness - ćwiczenia siłowe. Specjalista w dziedzinie suplementacji i żywienia. Swoje doświadczenie zdobywał przez długie lata pracy własnej i z Klientami na wielu salach fitness i siłowniach oraz szkoleniach. Pasjonat kulturystyki. Jego niewątpliwym atutem jest profesjonalizm i pełne zaangażowanie w pracy z każdym podopiecznym.

Wojciech Leszczyński

Wojtek jest trenerem personalnym, instruktorem siłowni oraz instruktorem fitness. Ukończył AWFiS w Gdańsku oraz akademie trenerów personalnych w Londynie. Dodatkowo odbył szereg szkoleń uzupełniających zarówno w kraju jak i za granicą. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując m.in. w klubach fitness w Anglii. Od ponad 15 lat nieprzerwanie związany ze sportem (lekkoatletyka,sporty drużynowe, sporty walki). Pasjonat aktywnego i zdrowego tryby życia. Cechuje go profesjonalizm, indywidualne podejście do ludzi oraz ogromna życzliwość. Jest przy tym bardzo wymagający. Żyje według zasady, iż nie ma szczytów nie do zdobycia.

Dominika Wachol

Dominika jest trenerką personalną oraz instruktorką siłowni. Specjalizuje się w treningu siłowym i funkcjonalnym. Praca z ludźmi jest dla niej ogromną przyjemnością. Chętnie dzieli się wiedzą i pokazuje liczne korzyści płynące z aktywnego trybu życia. Motywuje swoją energią i zaangażowaniem. Wciąż doskonali swoje umiejętności, odbywając liczne kursy z zakresu treningu siłowego, dietetyki klinicznej oraz sportowej.