Karolina Matyaszewski

Magister fizjoterapii po Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Pasjonatka fitnessu. Posiada uprawnienia do prowadzenia zajęć choreograficznych, wzmacniających i prozdrowotnych (profi fitness school, ifaa). Stale poszerza swoją wiedzę. Na zajęciach wyciska z klubowczów siódme poty, po których wyrzut endorfin jest gwarantowany! Jej ulubione zajęcia to stretching, zdrowy kręgosłup, funkcjonalne wzmacnianie ( z przyborami lub bez) oraz aero dance.

 

Małgorzata Elwira Majewska

Magister Turystyki i Rekreacji gdańskiej AWFiS, instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalizacją Kinezygerontoprofilaktyka, instruktor Aqua Aerobic, Fitness, Nordic Walking PFNW i Masażu Klasycznego; szkolenie pierwsza pomoc przedmedyczna. Specjalizuje się w prowadzeniu zajęć dla seniorów i kobiet w wieku okołomenopauzalnym, w Nordic Walking i w zajęciach wzmacniających (szkolenia i konwencje IFAA). Absolwentka filologii angielskiej.

 

Agnieszka Jaskólska

Trener personalny i instruktor fitness, uwielbia zarażać innych swoją sportową pasją i pokazywać, że niemożliwe nie istnieje! Uwielbia pracować z ludźmi i obserwować jak się zmieniają. Stara się w każdej osobie znaleźć jej największe atuty i wykorzystać je w procesie wprowadzania zmian. Poza fitnessem jako dietetyk pomaga wprowadzać zdrowe nawyki żywieniowe, dużo tańczy i bawi się acroyogą.

 

Paweł Kwaśniewski 

Nauczyciel jogi i szkolenowiec, założyciel New Direction Shala – Domu Jogi. Tancerz niezależny. Nauczyciel w nurtach vinyasa oraz hatha yogi, certyfikowany nauczyciel medytacji. Praktykował jogę wg różnych tradycji, m.in.: Iyengar yoga, hatha, hatha vinyasa, bikram, hot yoga, kundalini, vinyasa, air yoga czy ashtanga for dancers.

Paweł prowadzi liczne warsztaty i szkolenia oraz staże asystenckie z jogi, pedagog na licznych festiwalach. Stale poszerza swoje kwalifikacje i umiejętności zawodowe w zakresie: jogi, technik świadomości ciała (GaGa, CI, kinezjologia edukacyjna, body mind centering, automasaż), tańca współczesnego i jazzowego oraz innych form treningu. Regularnie pogłębia swoją praktykę w ośrodkach w Niemczech, Francji, Holandii, Austrii oraz na Słowacji.


Gosia Romanowska

Instruktorka fitness z 5 letnim doświadczeniem. Instruktor szermierki oraz kulturystyki. Absolwentka AWFiS w Gdańsku, specjalizacja: nowoczesne formy gimnastyki-fitness. Oprócz pracy w klubie jest nauczycielką wychowania fizycznego - prowadzi zajęcia szermiercze i gimnastykę korekcyjno-kompensacyjną. Jej ulubione formy zajęć to wszelkie zajęcia wzmacniające. Ukończone szkolenia: PFI Zdrowy kęgosłup, PFI Stretching, PFI Aqua instructor, PFI Step basic, PFI Fit & easy ball, oraz functional fitness training. Zajęcia traktuje jak dobrą zabawę, ale kładzie też nacisk na poprawne wykonywanie ćwiczeń.

 

Karolina Karnicka

Jej ulubioną formą zajęć są zajęcia z wykorzystaniem piłek i sztang. Na zajęciach oprócz ciężkiej pracy, stara się wraz z uczestnikami dobrze bawić łącząc przyjemne z pożytecznym. Lubi pracę z ludźmi, stara się zarazić swoją energią i stworzyć wyjątkową atmosferę na treningu. Na zajęciach dopinguje każdego i dba, żeby każdy wyniósł z zajęć jak najwięcej oraz wyszedł zmęczony, ale zadowolony i naładowany energią.

 

Roksana Szymańska

Od 16 lat trenuje piłkę ręczną. Jest wielokrotną reprezentantką Polski, zdobywczynią Pucharu Polski i mistrzynią Polski w Piłce Ręcznej Plażowej.

Trenerem personalnym i instruktorem fitness jest od 2 lat. Każdy kolejny trening sprawia jej ogromną radość i frajdę, dlatego uwielbia zarażać ludzi sportem i aktywnością fizyczną. Jej ulubioną formą zajęć są intensywne zajęcia interwałowe łączące ciężką pracę z dobrą zabawą. Oprócz zajęć fitness prowadzi również treningi typu spinning, stretching i zdrowy kręgosłup.

 

Natalia Balcerzak

Swoje życie dzieli między architekturą a sportem. Z wykształcenia magister inżynier architekt, z zamiłowania instruktor fitness. Absolwentka Reebok University Poland, z 10 letnim doświadczeniem, ponadto od dziecka związana z tańcem. Silny charakter i żelazne zasady sprawiają że nie odpuszcza nikomu, nawet sobie! Wymagająca, ale ciągle uśmiechnięta! Nie dopuści byś po jej zajęciach wyszedł suchy. Sprawi, że sport stanie się Twoim nałogiem. Ponadto pasjonatka biegów długodystansowych.

 

Ola Kloska

Z tańcem związana jest od 7 roku życia, a program ZUMBA®FITNESS odkryła w 2010 roku. Od tego czasu świat Zumby pochłaniał ją coraz bardziej.
Od kwietnia 2013 roku jest licencjonowaną instruktorką ZUMBA®FITNESS. Pasją pragnie zarażać jak największą ilość osób. Zapraszamy na zajęcia, gwarantujemy świetną zabawę i setki spalonych kalorii.

 

Ola Sawicka 
Absolwentka AWFiS w Gdańsku oraz specjalizacji kinezygerontoprofilaktyka przy AWF w Krakowie, instruktorka Zdrowego Kręgosłupa, Nordic Walking oraz treningu mięśni dna miednicy (NTM), niezłomny inicjator projektów senioralnych i zdeterminowana pasjonatka realnej poprawy jakości życia po 50-tce oraz pływania długodystansowego. Na jej zajęciach znajdziesz ulgę, uśmiechniesz się i zachowasz mistrzostwo we wszystkich czynnościach, jakich wymaga od nas świat.