Zapraszamy na nowe zajęcia w czwartki, które poprowadzi trener Olek ! 

17:30 Trening funkcjonalny
18:30 Core & stretching

Serdecznie zapraszamy i czekamy na Was :)

Trening funkcjonalny - trening złożony z ruchów naturalnych, czyli takich których doświadczamy w życiu codziennym, nastawiony na wzmacnianie, oraz poprawę pracy aparatu ruchowego człowieka. Gwarantuje poprawę mobilności, a co za tym idzie stabilności stawów i przygotowanie ich na różnego rodzaju obciążenia. Zapraszam osoby lubiące wyzwania i ogólny rozwój.
Core & stretching - zajęcia składające się z dwóch części. Pierwsza nastawiona jest na wzmacnianie mięśni gorsetu lędźwiowego, oraz podniesienie metabolizmu za pomocą dynamicznych ćwiczeń kondycyjnych. W części drugiej natomiast przechodzimy do rozciągania statycznego, oraz relaksacji. Zajęcia pozwalają dobrze się rozgrzać, oraz uelastycznić mięśnie przed porządnym rozciąganiem.

------------------------------------------------------------------------------------

WYZWANIE MAJOWE !!!


Wykonaj 20 "burpees" w ciągu jednej minuty !

Do wygrania porcja odżywki!

Więcej informacji u trenerów! POWODZENIA :)


------------------------------------------------------------------------------------   

UWAGA KLUBOWICZE! ZMIANA GODZINY ZAJĘĆ HARD LINE W SOBOTĘ!  

Od soboty (3 marca) zajęcia HARD LINE będą odbywały się o godz. 9:00 !!! 
HARD LINE - to niezwykle intensywne zajęcia obwodowe przeznaczone dla osób z dłuższym stażem treningowym. Różnorodność kolejnych stacji oraz bardzo dynamiczne tempo ćwiczeń przyczynia się do dużego wzrostu wytrzymałości siłowej, wydolności oraz znacznie przyspiesza przemianę materii. W HARD LINE wykorzystujemy szeroką gamę sprzętu (m.in. gryfy, hantle, piłki, maty, liny, stepy) oraz ciężar własnego ciała. Właściwie dobrana muzyka oraz piekielnie motywujący trenerzy. Zapraszamy!  

------------------------------------------------------------------------------------  

 

 

METAMORFOZA NASZEJ KLUBOWICZKI !!!   

Ile można poświęcić dążąc do celu? Bardzo wiele. Ania mając problemy z tarczycą przez lata borykała się z nadwagą. W końcu znalazła w sobie siłę by się zmienić. Zaczęła od stopniowej zmiany ogólnych nawyków żywieniowych. Następnie 2 lata temu trafiła pod opiekę Wojtka Leszczyńskiego, dietetyka i trenera. Stosując się do regularnie zmienianej diety oraz programu treningowego schudła 30kg !!!! Dokonała tego trenując raptem 2 razy w tygodniu przez cały ten okres. A w między czasie były też przerwy związane z urazami czy sytuacjami losowymi. Hektolitry wylanego potu, tony przerzuconego żelastwa, niespotykana wręcz determinacja dały taki o to efekt:) To jeszcze nie koniec metamorfozy, Ania zdecydowanie nie powiedziała ostatniego słowa...

-------------------------------------------------------------------------------------